RSS feed  Twitter
home links sitemap contact
1 2 3 4 5 6

253 gebruikers geregistreerd

Inloggen
email wachtwoord
Sponsoren
  • test
  • test

Selectietrainingen


De beste 7 Cadet-wedstrijdteams van Nederland vormen de Nationale Selectie (zie ook Selectiestand). De Selectie wordt door het Watersportverbond uitgezonden naar het WK om officieel uit te komen namens Nederland.

Voor de Selectie en de wedstrijdteams die daar dicht tegenaan zitten worden speciale Selectietrainingen georganiseerd door de DCCA. Deze trainingen zijn uitsluitend op uitnodiging en worden begeleid door Klassetrainer Tjade Spier.

Daarnaast organiseert de DCCA in nauwe samenwerking met het Hoofdsteunpunt West van het Watersportverbond jaarlijks een intensieve Topclinic voor de beste 5 tot 8 teams (zie aldaar). Ook deze clinic is uitsluitend op uitnodiging.

De Selectietrainingen worden op verschillende locaties gehouden. De uitnodiging voor een training wordt per email door de secretaris van de DCCA verzonden. Hierin wordt ook aangegeven hoe laat je zeilkaar moet zijn. De Selectietrainingen staan ook vermeld in de agenda. Ook daar wordt de juist locatie vermeld, compleet met adres en (Google Maps-)kaart.

Onder het motto “wie traint betaalt” wordt de deelnemende teams per training om een financiële bijdrage gevraagd.
ISAF international class