Facebook  Twitter
home links sitemap contact
1 2 3 4 5 6

343 gebruikers geregistreerd

Inloggen
email wachtwoord
Sponsoren
  • van Oord
  • Amsterdam Hotsprings
  • Datalogue

Hall of Fame


40 jaar Cadetzeilen in Nederland betekent niet alleen innovatie in materiaal en trainingsmethodiek, maar ook traditie, veel traditie... De Cadetklasse heeft inmiddels een indrukwekkende hoeveelheid nationale en internationale (wissel)prijzen te winnen.

Hieronder onze Hall of Fame. Je naam vereeuwigd voor het nageslacht.

In enkele gevallen zijn wij nog op zoek naar de officiŽle naam. Uiteraard staan wij open voor aanvullingen en correcties!

De DCCA Prijzen:

Jaarprijs Ned. Cadet Klasse Org.
(1975)
Marmeren plaat uit 1975 aangeboden door Goudse Verzekeringen.
Deze wisselprijs wordt uitgereikt aan de stuurman of stuurvrouw
die op basis van de resultaten in de zeilevenementen van de
jaarkalender de eerste positie in een door het bestuur vast te
stellen rangorde heeft behaald.

Jaarprijs
1975 - V. van Leeuwen / P. de Pater
1976 - V. van Leeuwen / H. de Jong
1977 - H. de Jong / J. de Jong
1978 - J. de Jong / T. de Jong
1979 - J. de Jong / T. de Jong
1980 - M. Drontmann / R. Drontmann
1981 - M. Drontmann / R. Drontmann
1982 - Frank Thies / Annelies Thies
1983 - Dirk Pepping / Nathalie Pepping
1984 - Eric Mohr / Nathalie Pepping
1985 - Annelies Thies / Janneke Weening
1986 - Annelies Thies / Janneke Weening
1987 - Jamie Flinterman / Matthijs van Velden
1988 - Jamie Flinterman / Harm Tiddens
1989 - Jamie Flinterman / Wynke Bodewes
1990 - Leonie Tiddens / Barbara Snieders
1991 - Jelle Roos / Sven Oosterbaan
1992 - Harm Tiddens / Renee Gerritzen
1993 - Sven Oosterbaan / Edwin Oosterbaan
1994 - Robbert Jan de Kort / Andries van Berkum
1995 - Charlotte Bosch / Diederik van Oostburg
1996 - Sanne Kramer / Tjade Spier
1997 - Rinske van As / Max Blom
1998 - Peter Jan Kaasjager / Philippe Hoefsmit
1999 - Charlotte Bosch / Eduard Bosch
2000 - Max Blom / Claire Blom
2001 - Wouter van Goeverden / Kyle van Goeverden
2002 - Eline van Goethem / Maarten-Lucas van der Meeren
2003 - Sven Oomens / Jorden van Breemen
2004 - Sven Oomens / Dafne Wijnbergh
2005 - Remy Oomens / Lotte Wijnbergh
2006 - Francesca Ververs / Sarah van Wassenaer
2007 - Lotte Wijnbergh / Dafne Wijnbergh
2008 - Camiel Colsen / Leon Smit
2009 - Joris Waller / Hugo Bavin
2010 - Lotte Wijnbergh / Huug Wilschut
2011 - Lotte Wijnbergh / Huug Wilschut
2012 - Dafne Wijnbergh / Tess Wilschut
2013 - Huug Wilschut / Tobias Teunissen

..........
Dineke van As Trofee (2000)
Twee verzilverde bekers met olifantenkoppen met inscriptie
ďBeste Zeiler van het W.K.Ē en ďaangeboden door Dineke
van As-van DrielĒ. Deze prijs wordt uitgereikt op de
Jaarvergadering aan het team uitkomend voor Nederland met
de hoogste WK-klassering.

Dineke van As Trofee
2000 - Polen - Charlotte Bosch / Eduard Bosch
2001 - ArgentiniŽ - Max Blom / Louisa Ververs
2002 - Duitsland - Tjade Spier / Joris Arnoldy
2003 - BelgiŽ - Louisa Ververs / Lodewijk Devilee
2004 - AustraliŽ - Remy Oomens / Lotte Wijnbergh
2005 - Spanje - Remy Oomens / Lotte Wijnbergh
2006 - Hongarije - GabriŽla Ververs / Philine Pels Rijcken
2007 - Wales - Hero Zijlker / Marc van Unnik
2008 - Nederland - Maurice Bakker / Jan Wanders
2009 - ArgentiniŽ - Joris Waller / Hugo Bavin
2010 - Polen - Joris Waller / Alexander Braat
2011 - Duitsland - Lotte Wijnbergh / Huug Wilschut
2012 - AustraliŽ - Dafne Wijnbergh / Tess Wilschut
2013 - BelgiŽ - Jan Kleijn / LoÔc Wilschut

..........
N.C.K.O. World Team Trophy (2003)
De prijs voor de nummer 1 in de Selectie.
Een stevige beker met inscriptie.
Aangeboden door Bob Ververs in 2003.
(N.C.K.O. is Nederlandse Cadet Klasse Organisatie)

N.C.K.O. World Team Trophy
2003 - Clemence Ververs / GabriŽla Ververs
2004 - Sven Oomens / Dafne Wijnbergh
2005 - Remy Oomens / Lotte Wijnbergh
2006 - Francesca Ververs / Sarah van Wassenaer
2007 - Hero Zijlker / Marc van Unnik
2008 - GabriŽla Ververs / Philine Pels Rijcken
2009 - Camiel Colsen / Leon Smits
2010 - Lotte Wijnbergh / Huug Wilschut
2011 - Lotte Wijnbergh / Huug Wilschut
2012 - Dafne Wijnbergh / Tess Wilschut
2013 - Nienke de Jong / Annemare Baars

..........
N.C.K.O. Promotion Fleet Trophy (2003)
De prijs voor het beste Nederlandse team in de Promotievloot tijdens het WK.
Een ranke beker met inscriptie.
(N.C.K.O. is Nederlandse Cadet Klasse Organisatie)

N.C.K.O. Promotion Fleet Trophy
2003 - BelgiŽ - Aimee Dirkzwager / Max Deckers
2004 - AustraliŽ - geen Nederlanders in de Promotievloot
2005 - Spanje - Sebastiaan Winters / Bob Winters
2006 - Hongarije - GabriŽla Ververs / Philine Pels Rijcken
2007 - Wales - Joris Waller / Hugo Bavin
2008 - Nederland - Yamilť Bueters / Pam Witsenboer
2009 - ArgentiniŽ - geen Promotievloot
2010 - Polen - Laurien Waller / Frederike Braat
2011 - Duitsland - Jan Kleijn / LoÔc Wilschut
2012 - AustraliŽ - geen Nederlanders in de Promotievloot
2013 - BelgiŽ - Tess Wilschut / Fleur Lambooij

..........
Lies Gaillard* Prijs oftewel de Gouden Helmstok (1979)
De prijs voor de beste Nederlander op de ďInternationale Open
Nederlandse Kampioenschappen CADETĒ
ďaangeboden door C H Ouders Brouwershaven 1979**Ē

Gouden Helmstok
1979 - Jaap & Teun de Jong | ZCK
1980 - Mark & Robert Drontmann | KWV de Kaag
1981 - Rutger Mohr / Dirk Pepping | VW DTP
1982 - Frank & Annelies Thies | VW DTP
1983 - Eric Mohr / Nathalie Pepping | VW DTP
1984 - Dirk & Nathalie Pepping | VW DTP
1985 - Robert Drontmann / Mathijs van Velden | KWV de Kaag
1986 - Annelies Thies / Janneke Weening | VW DTP
1987 - Jamie Flinterman / Mathijs van Velden | KWV de Kaag
1988 - Jamie Flinterman / Harm Tiddens | KWV de Kaag
1989 - Jamie Flinterman / Harm Tiddens | KWV de Kaag
1990 - Jamie Flinterman / Wynke Bodewes | KWV de Kaag
1991 - Jelle Roos / Sven Oosterbaan | WV de Koenen
1992 - Gerd-Jan Wildeboer (i.e. Gerd-Jan Poortman) / Jitse Noordermeer | ZCK
1993 - Gerd-Jan Wildeboer (i.e. Gerd-Jan Poortman) / Jitse Noordermeer | ZCK
1994 - Tiemen Zijlmans / Mauk Tilanus | ZCK
1995 - Harm Tiddens / Barend Hilterman | KR&ZV de Maas
1996 - Sanne Kramer / Tjade Spier | ZCK
1997 - Edwin Oosterbaan / Julie Groen | WV de Koenen
1998 - Gijs van Dorp / Olivier Dirkzwager | KR&ZV de Maas
1999 - Charlotte & Eduard Bosch | VW DTP
2000 - Max & Claire Blom | KWV de Kaag
2001 - Max Blom / Louisa Ververs | KWV de Kaag
2002 - Tjade Spier / Joris Arnoldy | ZCK
2003 - Tjade Spier / Joris Arnoldy | ZCK
2004 - Sven Oomens / Dafne Wijnbergh | WV de Koenen
2005 - Remy Oomens / Lotte Wijnbergh | WV de Koenen
2006 - Hero Zijlker / Xander Zonneveld | WSV Giesbeek
2007 - Hero Zijlker / Marc van Unnink | WSV Giesbeek
2008 - Maurice Bakker / Jan Wanders | WSV Giesbeek
2009 - Camiel Colsen / Leon Smits | WV de Koenen
2010 - Joris Waller / Alexander Braat | WV de Koenen
2011 - Dafne Wijnbergh / Tess Wilschut | WV de Koenen
2012 - Laurien Waller / Lennart Braat | KWV de Kaag
2013 - Jan Kleijn / LoÔc Wilschut | WV de Koenen
2014 - Nienke de Jong / Suzanna Lap | KR&ZV de Maas

*) Lies Eichhorn. Lies introduceerde in 1973 de Cadet op de Kaag.
**) De ďCĒ staat uiteraard voor ďCadetĒ, de ďHĒ stond in 1979 nog als aanduiding voor Nederland in het zeil, thans NED.

..........
Henk de Jong Trofee oftewel het Gouden Zwaard (1994)
ingesteld door de familie Peeperkorn
Deze wisselprijs wordt uitgereikt op het ONK aan de Nederlandse kampioen van de Silver Fleet of, bij afwezigheid van een Silver Fleet, aan het beste Nederlandse team van de tweede helft.

Gouden Zwaard
1994 - Matthijs Goddijn / Gerben Groen
1995 - Robert-Jan de Kort / Andries van Berkum
1996 - Kristof Van Passel / Geert Van Der Hallen
1997 - Ben Dietvorst / Leen Ronsijn
1998 - Didier Wackens / Fabienne Wackens
1999 - Jannaart Kuster / Maarten Kat
2000 - Sophie Cohen / Benjamin Cohen
2001 - Marieke Nauta / Rosalie Peeperkorn
2002 - Kyoo-Lee Michielsens / Marilyn Vandewalle
2003 - Niels Dercksen / Bente Mars
2004 - Philippe Jr. Michielsens / Nele De Munck
2005 - Axel van Goethem / Maurits van Wassenaer
2006 - Sebastiaan Winters / Bob Winters
2007 - Kasper Hering / Huug Wilschut
2008 - Diederik van Hemert / Pieter Henken
2009 - Nele De Munck / Jonathan Jansen
2010 - Menno Baars / Jonathan Jansen
2011 - Menno Baars / Annemare Baars
2012 - Frederike Braat / Alexander Braat
2013 - Ted Huuskes / Yannica Block

..........
Anneke Wieringa Prijs oftewel de Houten Cadet
De wisselprijs voor het beste Nederlandse damesteam tijdens het ONK.

2009 - Babette de Jong / Camilla de Heer
2010 - Elianne Hoogenraad / Annemare Baars
2011 - Dafne Wijnbergh / Tess Wilschut
2012 - Dafne Wijnbergh / Tess Wilschut
2013 - Nienke de Jong / Annemare Baars
2014 - Nienke de Jong / Suzanna Lap

..........
Jack Holt Memorial Trophy
Deze prijs wordt afwisselend uitgereikt aan de winnaar
van het ONK in Cadetklasse en de Soloklasse (beide Jack Holt-ontwerpen)
Een grote, eertijds verzilverde, bokaal.
Ingesteld door Max Blom in 2001

Jack Holt Memorial Trophy
2001 - Cadet-klasse: Jim Haverhals / Rogier De Munck / BEL 8518
2002 - Solo-klasse: Ruud Houtman / 515
2003 - Cadet-klasse: Anne-Sophie Blij / Mathieu Smith / BEL 8518
2004 - Solo-klasse: Andy Davis 4506
2005 - Cadet-klasse: Remy Oomens / Lotte Wijnbergh / NED 8334
2006 - Solo-klasse: Robbie Wilson 4670
2007 - Cadet-klasse: Quinten Lauwers / Nele De Munck / BEL 8518
2008 - Solo-klasse: Peerke Kortekaas 546
2009 - Cadet-klasse: Toon De Munck / Carolina Roose / BEL 8909
2010 - Solo-klasse: David Sword 5103
2011 - Cadet-klasse: Dafne Wijnbergh / Tess Wilschut / NED 8345
2012 - Solo-klasse: Tjebbe Swart 545
2013 - Cadet-klasse: Jan Kleijn / LoÔc Wilschut / NED 9495

..........
Familie Trophy
Ingesteld door de familie Winters voor het hoogste familieteam in de selectie

2007 - Lotte Wijnbergh / Dafne Wijnbergh
2011 - Menno Baars / Annemare Baars
2012 - Menno Baars / Annemare Baars

..........
Familieprijs (2007)
Een fraai halfmodel van een Cadet
ďvoor het beste familieteam uit Nederland of BelgiŽ op het ONKĒ
Aangeboden door Titia en Adam Cohen, Danielle Cohen, Sophie Cohen, Benjamin Cohen.

2006 - Lore Hellemans / Karen Hellemans / BEL 9136
2008 - Jan van Wassenaer / Sarah van Wassenaer / NED 8520
2009 - Folkert de Jong / Nienke de Jong / NED 9418
2011 - Menno Baars / Annemare Baars / NED 7608
2012 - Menno Baars / Annemare Baars / NED 8515

..........
Rookie-of-the-Year Award (2010)
De prijs voor de beste debuterende stuurman of stuurvrouw in de selectie (in het eerste jaar dat de betreffende zeiler of zeilster als stuurman of stuurvrouw deelneemt aan selectiewedstrijden). Ingesteld door Floris en Malťne Waller-Hemelaar in 2010.

Rookie-of-the-Year Award
2009 - Dafne Wijnbergh
2010 - Leon Smits
2011 - Tom Block
2012 - Nienke de Jong
2013 - Floris Breuking

..........
B.O.B. Nederlandse Cadetklasse
oftewel Beste Ouder Beker, voor speciale toewijding en inzet gedurende
het seizoen, uitgereikt tijdens de jaarlijkse Algemene Ledenvergadering
van de DCCA en verkozen door de Jeugdvergadering.

B.O.B. Nederlandse Cadetklasse
1999 - Pien Moerman
2000 - Leen van Goeverden
2001 - Nel van de Oever
2002 - Leen van Goeverden
2003 - Floris Wijnbergh
2004 - ?
2005 - Arjen Pels Rijcken
2006 - Jacqueline Lenterman
2007 - Carey Homan van der Heide
2008 - Jacqueline Brands
2009 - Malťne Waller-Hemelaar
2010 - Leo Schonk
2011 - Maarten Baars
2012 - Monique Brink
2013 - Nico de Jong

..........
WK Teamleader wisseltrofee (1984)
Een verzilverde schaal als dank aangeboden door zeilvereniging Barlovento
uit ArgentiniŽ aan de ďDutch National Cadet ClassĒ, 1983
en in 1984 voor het eerst als wisseltrofee uitgereikt aan de
teamleader bij het WK van dat jaar (ďDank aan teamleiders
wereldkampioenschappenĒ). De schaal draagt als opschrift:
ďCampeonato Internacional CADET
World Championship 1983
Brouwershaven ó Holland
El Club de Veleros Barlovento Argentina
A la Dutch National Cadet Class
August ó 1983
Ē

WK Teamleader wisseltrofee
1984 - Hongarije | Henk de Jong
1985 - AustraliŽ | Ineke Pepping
1986 - Spanje | Ben Nieuwenhuys
1987 - Engeland | Geert Pepping
1988 - India | Hanneke Tiddens
1989 - Nederland | Mieke van Wijk
1990 - Polen | Mieke van Wijk
1991 - ArgentiniŽ | Willem Snieders
1992 - Hongarije | Peter Anink
1993 - BelgiŽ | Albert Wildeboer
1994 - AustraliŽ | Dineke van As
1995 - Spanje | Richard Janssen
1996 - India | Max Blom
1997 - Engeland | Gerhard Kramer
1998 - Nederland | J.B. Heukensveldt Jansen
1999 - EK Hongarije | Jaap Hage
1999 - (AustraliŽ) Melbourne | Adam Cohen
2000 - (Polen) Gdynia | Emilie Bosch
2001 - ArgentiniŽ | Titia Cohen & Emilie Jonxis
2002 - Duitsland | Rob van Goethem
2003 - BelgiŽ | Adam Cohen
2004 - EK Engeland | Gťrard Bueters
2004 - AustraliŽ | Floris Wijnbergh
2005 - Spanje | Bob Ververs
2006 - Hongarije | Renť Winters
2007 - (Engeland) Pwllheli | Helen van Hemert & Astrid de Jong
2008 - (Nederland) Medemblik | Annemiek Wijnbergh
2009 - (ArgentiniŽ) Buenos Aires | Malťne Hemelaar
2010 - (Polen) Puck | Sophie Waller & Floris van Hemert
2011 - (Duitsland) KŁhlungsborn | Jacqueline Wolf & Jan Martin Wilschut
2012 - (AustraliŽ) Hobart | Elisabeth de Jong & Lily Martens
2013 - (BelgiŽ) Nieuwpoort | Lily Martens & Monique Brink
2014 - (Engeland) Weymouth | Petra Baars & Elisabeth de Jong

..........
Prijzen in de wereld en in den lande:

..........
Cadet World Champions
(De Cadet-kampioenen van 1950 t/m 1966 wonnen de
International Cadet Week, de voorganger van het Wereldkampioenschap)

2014 - Weymouth, Engeland - Thomas Alexander / Sophie Alexander (AUS)
2013 - Nieuwpoort, BelgiŽ - Igor Lvov / Vladislav Ymenko (UKR)
2012 - Hobart, TasmaniŽ, AustraliŽ - Oleksandr Izarov / Andriy Kalinchuk (UKR)
2011 - KŁhlungsborn, Duitsland - Maciej Kamiński / Szymon Ostrowski (POL)
2010 - Puck, Polen - Krzysztof Małecki / Mikołaj Mickiewicz (POL)
2009 - Buenos Aires, ArgentiniŽ - Clara Cosentino / Cristobal Billoch (ARG)
2008 - Medemblik, Nederland Ė Quinten Lauwers / Nele De Munck (BEL)
2007 - Pwllheli, Wales - F Cosentino / S Castro (ARG)
2006 - Balatonfured, Hongarije - F Cosentino / S Castro (ARG)
2005 - Sanxenxo, Spanje - J Rusden / E Clark (GBR)
2004 - Adelaide, AustraliŽ - M Bologna / R Torre (ARG)
2003 - Nieuwpoort, Belgium - M A Torre / R Torre (ARG)
2002 - Ribnitz, Duitsland - M Pellegrino / S Verdino (ARG)
2001 - Buenos Aires, ArgentiniŽ - F Gwozdz / F A De Mare (ARG)
2000 - Glydina, Polen - S Carter / R Graves (GBR)
1999 - Geelong, AustraliŽ - G Pollitzer / M Manrique (ARG)
1998 - Kurenpolder, Nederland - F Alonso / A Esquibe (ARG)
1997 - Torquay, Engeland - A Baudoino / A Smurra (ARG)
1996 - Mumbai (Bombay), India - A Baudoino / A Smurra (ARG)
1995 - Mallorca, Spanje - S Marcone / J Izquierdo (ARG)
1994 - Tasmania, AustraliŽ - K-Jon van Avermaete / A Grimaldi (ARG)
1993 - Nieuwpoort, Belgium - J de la Fuente / M de la Fuent (ARG)
1992 - Lake Balaton, Hongarije - J Conte / F Alema (ARG)
1991 - Buenos Aires, ArgentiniŽ - F Paillot / Eizayaga (ARG)
1990 - Puck, Polen - J Lea / J Ward (GBR)
1989 - Andijk, Nederland - A O Novoa / P Candaras (ESP)
1988 - Mumbai (Bombay), India - C Cama / A Ved (India)
1987 - Pwllheli, Wales - P Burnell / R Manadu (AUS)
1986 - Laredo, Spanje - P Burnell / N Behren (AUS)
1985 - Melbourne AustraliŽ - R Drontmann / M Van Velden (NED)
1984 - Lake Valance, Hongarije - M Parada / Mathias Blanco (ARG)
1983 - Brouwershaven, Nederland - G Parada / M Parada (ARG)
1982 - Cartagena, Spanje - R Mohr / D Pepping (NED)
1981 - Buenos Aires, ArgentiniŽ - R Saubidet / J Saubidet (ARG)
1980 - Cesme, Ankara, Turkije - C Castrillo / F Naviera (ARG)
1979 - Torquay, Engeland - R Behrens / J Keating (AUS)
1978 - Glenelg, AustraliŽ - D Rees / G Maddock (AUS)
1977 - Monnickendam, Nederland - Simon Girven / J Con (GBR)
1976 - Mumbai (Bombay), India - Keith Videlo / D Green (GBR)
1975 - Trieste, ItaliŽ - Ian Videlo / Karen Videlo (GBR)
1974 - Troia, Portugal - F Bucek / A Bucek (AUS)
1973 - Veere, Belgium - N Barrow / G Grimes (GBR)
1972 - Split, JoegoslaviŽ (KroatiŽ) - G Owens / R Bradshaw (GBR)
1971 - Whitstable, Engeland - P Marchant / M McCaffrey (GBR)
1970 - Tasmania, AustraliŽ - C Tillett / D Tillet (AUS)
1969 - La Coruna Spanje - Carl Winters / P Winters (BEL)
1968 - Gizycko, Polen - L Wrobel / E Pietracha (POL)
1967 - Montreal, Canada - Z Kania / K Fick (POL)
1966 - Plymouth, Engeland - B Wyszkowsk / A Nowicki (POL)
1965 - Plymouth, Engeland - N Boult / D Long (GBR)
1964 - Burnham, Engeland - M Harrison / A Tucker (GBR)
1963 - Burnham, Engeland - I Gray / I Gray (GBR)
1962 - Burnham, Engeland - S Clifford / A Harden (GBR)
1961 - Burnham, Engeland - P Bateman / T Jenkins (GBR)
1960 - Burnham, Engeland - R Pattisson / J Pattisson (GBR)
1959 - Burnham, Engeland - J Rogge / P Rogge (BEL)
1958 - Burnham, Engeland - P van Godsenhoven / R Joski (BEL)
1957 - Burnham, Engeland - B Steel / R Steel (GBR)
1956 - Burnham, Engeland - J Prosser / P Assheton (GBR)
1955 - Burnham, Engeland - B Ellis / Walsh (GBR)
1954 - Burnham, Engeland - B Ellis / R Walsh (GBR)
1953 - Burnham, Engeland - B Ellis / R Walsh (GBR)
1952 - Burnham, Engeland - B W Appleton / R Vines (GBR)
1951 - Burnham, Engeland - R Ellis / B Ellis (GBR)
1950 - Burnham, Engeland - D Thorpe / R Pratt (GBR)

..........
Wisselprijs Easter Regatta (1974)
De oudste Cadet-prijs in het land, sinds 1974!
Een ingelijste zwartwit foto van de KaagsociŽteit
De wisselprijs draagt als opschrift:
ďDe Kaag
Wisselprijs Paasevenement International Cadet - Class
Ē

1974 - John Bavin
1975 - Frank Cleeren
1976 - Frank Cleeren
1977 - Rudie Cleeren
1978 - Henk de Jong
1979 - Alexander Tucher
1980 - Mark Drontmann
1981 - Mark Drontmann
1982 - Jan-Piet Heemskerk
1983 - Bart Pepping
1984 - Robert Drontmann
1985 - Dirk Pepping
1986 - Gerard Mitchell
1987 - Charlotte Neill
1988 - Charlotte Neill
1989 - Jamie Flinterman
1990 - Floris Mortelmans
1991 - Floris Mortelmans
1992 - Gerd-Jan Wildeboer (i.e. Gerd-Jan Poortman)
1993 - Bart Degroote
1994 - Bart Degroote
1995 - Sven Coster
1996 - Pieter Degroote
1997 - Mauk Tilanus
1998 - Sanne Kramer
1999 - Charlotte Bosch
2000 - Lode Spruyt
2001 - Jim Haverhals
2002 - Jim Haverhals
2003 - Anne-Sophie Blij
2004 - Yannick Lefebvre
2005 - Remy Oomens
2006 - Morgan Good
2007 - Quinten Lauwers
2008 - Camiel Colsen
2009 - Toon De Munck
2010 - Toon De Munck
2011 - Lotte Wijnbergh
2012 - Laurien Waller
2013 - Seppe Greeve
2014 - Seppe Greeve
..........
The ďWoodĒ Trophy (1981)
De wisselprijs voor de beste stuurman of stuurvrouw
onder de 15 jaar tijdens de Easter Regatta op de Kaag.

De wisselprijs draagt als opschrift:
ďThe ďWoodĒ Trophy
Presented to
ó Squadron 240 ó
EASTER 1981
Ē
Een uit hout gesneden zeilende Cadet.
Ingesteld door de Engelse familie Wood als dank
voor jarenlange deelname aan de Easter Regatta.
(Squadron 240 is Cadet Squadron De Kaag)

Wood Trophy
1981 - (...)
2007 - Gabriela Ververs (Philine Pels Rijcken) / NED
2010 - Thomas De Somer (Carlina Roosen) / BEL
2011 - Kato Spittaels (Eline Spittaels) / BEL 8443
2012 - Seppe Greeve (Cedric Boven) / BEL 8519
2013 - Huug Wilschut (Tobias Teunissen) / NED 8334
2014 - Tess Wilschut (Benthe Marijnen) / NED 8345

..........
Goudse Zeilweek, Wisselbeker Cadet Klasse (2001)

2001 - W. van Goeverden
2002 - R. ten Haaf / P. Tijsma
2003 - (geen deelnemers in de Cadet Klasse)
2004 - R. Oomens / L. Wijnbergh
2005 - L. Wijnbergh / R. Oomens
2006 - L. Wijnbergh / D. Wijnbergh
2007 - L. Wijnbergh / D. Wijnbergh
2008 - L. Wijnbergh / H. Wilschut
2009 - J. Waller / Th. Jansen
2010 - L. Smits / M. Colsen
2011 - D. Wijnbergh / T. Wilschut
2012 - J. Kleijn / L. Wilschut
2013 - H. Wilschut / T. Teunissen
2014 - T. Wilschut / B. Marijnen

..........
United 4 Sailing, Wisselprijs Cadet Klasse

2004 - Sven Oomens / Dafne Wijnbergh (NED)
2005 - Remy Oomens / Lotte Wijnbergh (NED)
2006 - Quinten Lauwers / Charlotte Lauwers (BEL)
2007 - Quinten Lauwers / Nele De Munck (BEL)
2008 - Joris Waller / Hugo Bavin (NED)
2009 - Toon De Munck / Eline Spittaels (BEL)
2010 - Lotte Wijnbergh / Huug Wilschut (NED)
2011 - Lotte Wijnbergh / Huug Wilschut (NED)
2012 - Dafne Wijnbergh / Tess Wilschut (NED)
2013 - Seppe Greeve / Cedric Boven (BEL)
2014 - Huug Wilschut / Tobias Teunissen (NED)

..........
Promotiewedstrijden WV De Koenen,
ingesteld bij het 50-jarig bestaan [1933-1983],
Wisselbeker Cadet Klasse (1983)

1983 - Eric Mohr / Nathalie Pepping
1984 - Robert Drontmann / Jaap De Vriend
1985 - Robert Drontmann / Mathijs van Velden
1986 - Dirk Pepping / Leonie Tiddens
1987 - Dirk Pepping / Leonie Tiddens
1988 - Maurice Bodegom / Laurijn Schellaars
1989 - Jamie Flinterman / Laurijn Schellaars
1990 - Jelle Roos / Sven Oosterbaan
1991 - Jelle Roos / Sven Oosterbaan
1992 - Simone Annink / Rinske van As
1993 - Simone Annink / Barbara Snieders
1994 - Harm Tiddens / Nonneke Coosemans
1995 - Robert-Jan de Kort / Andries van Berkum
1996 - Davien Dirkzwager / Olivier Dirkzwager
1997 - Sanne Kramer / Tjade Spier
1998 - Stijn Nauta / Marieke Nauta
1999 - Charlotte Bosch / Eduard Bosch
2000 - ?
2001 - Wouter van Goeverden / Kyle van Goeverden
2002 - Eline van Goethem / Maarten-Lucas van der Meeren
2003 - Sven Oomens / Jorden van Breemen
2004 - Sven Oomens / Dafne Wijnbergh
2005 - Remy Oomens / Lotte Wijnbergh
2006 - Bente Mars / Pam Witsenboer
2007 - Maurice Bakker / Jan Wanders
2008 - Joris Waller / Hugo Bavin
2009 - Joris Waller / Hugo Bavin
2010 - Lotte Wijnbergh / Huug Wilschut
2011 - Leon Smits / Marie Colsen
2012 - Dafne Wijnbergh / Tess Wilschut
2013 - Tess Wilschut / Benthe Marijnen
2014 - Tess Wilschut / Benthe Marijnen

..........
Cadet Teamwedstrijden,
ingesteld in 2009 op W.V. De Koenen,
Wisselbeker Cadet Teampresentatie (2009)

2009 Ė ďDe SuperheldenĒ
Frans Verbunt / Thijs Klumpers / BEL 8404
Kamiel Klumpers / Hannah Roosen / BEL 8425
Len Masson / Celine Vaeck / BEL 8223
2010 Ė ďDe TeletubbiesĒ
Frans Verbunt / Thijs Klumpers / BEL 8404
Kamiel Klumpers / Hannah Roosen / BEL 8518
Len Masson / Ethan Van Beek / BEL 8355

..........
Boterletter, Wisselprijs Cadet Klasse (1986)
een Friese doorloper gemonteerd op een op te hangen houten sokkel
aangeboden door een (anonieme) ex-cadetvader

Boterletter, Wisselprijs Cadet Klasse
1986 - J. Flinterman
1987 - J. Flinterman
1989 - D.J. de Haan / Gijs
1990 - Niels Klaassens / Tjebbe
1991 - W. Bodewes / N. Bodewes
1992 - L. Tiddens / B. Kuiper
1993 - J. ten Berge / W. Polling
1994 - T. Zijlmans / M. Tilanus
1995 - R. de Kort / A. van Berkum
1996 - Sanne Kramer / Tjade Spier
1997 - Wendy Polling / Robert-Jan Pereire
1998 - Max Blom / Tjade Spier
1999 - Bastiaan Hartman / Mark Hartman
2000 - Max Blom / Louisa Ververs
2001 - Max Blom / Louisa Ververs
2002 - Eline van Goethem / Douwe Sas
2003 - Sven Oomens / Dafne Wijnbergh
2004 - Sven Oomens / Dafne Wijnbergh
2005 - Remy Oomens / Lotte Wijnbergh
2006 - Eveline de Jong / Sarah van Wassenaer
2007 - Camiel Colsen / Leon Smits
2008 - Lotte Wijnbergh / Huug Wilschut
2009 - Camiel Colsen / Leon Smits
2010 - Lotte Wijnbergh / Huug Wilschut
2011 - Dafne Wijnbergh / Tess Wilschut
2012 - Dafne Wijnbergh / Tess Wilschut
2013 - Tess Wilschut / Benthe Marijnen
2013 - Tess Wilschut / Benthe Marijnen

..........
ISAF international class

Volg ons via Facebook